Снимки и видео: Русе247
Новият информационен портал на град Русе и региона. НОВИНИТЕ, КОИТО ИМАТ ЗНАЧЕНИЕ!
Снимки и видео: Русе247
Дунав Русе отстъпи с 0:1 на Янтра Габрово в двубой от Втора лига, но след последния съдийски сигнал празненствата на Градския стадион започнаха с официалното връчване на шампионската купа.
Гостите от Габрово поведоха още в 4-ата минута с попадение на Милчо Ангелов, което се оказа и единственият гол в срещата. На почивката Янтра се оттегли с минимален аванс, а през второто полувреме „драконите“ не успяха да стигнат до изравняване.
„Днес не беше нашият ден на терена. Загуба с 0:1 срещу Янтра, но празникът на Градския стадион тепърва предстои“, обявиха от клуба след края на мача.
Въпреки поражението, настроението на стадиона остана празнично, тъй като след двубоя футболистите и щабът на Дунав получиха шампионската купа за първото място във Втора лига. Феновете аплодираха отбора за силния сезон и завръщането сред най-добрите.